В австралійському штаті Квінсленд прийняли закон про заборону пластикових пакетів.
«Щорічно в Квінсленді використовуються 2,4 мільярда контейнерів для напоїв і 1 мільярд пластикових мішків ... вони виявляються на наших водних просторах, вбивають і калічать наших місцевих тварин. Прийнявши цей законопроект, ми подамо сигнал нашої молоді, що ми цінуємо нашу природу », - заявив міністр охорони навколишнього середовища штату Стівен Майлз, зазначивши, що одними з найбільш палких прихильників прийнятих змін були діти.
Законопроект був підтриманий, як владою так і опозицією. Заборона на одноразові пластикові сумки для покупок, в тому числі біологічні, вступить в силу з середини наступного року. За його порушення передбачений штраф в розмірі 3 000 доларів.
.jpg)
(За матеріалами www.ukrinform.ru)