Як козаки корпоратив святкували 30 червня 2011, 10:30

Так, багат цей рік на визначні дати: 15 років Конституції України, 20 років Незалежності, ну і, звичайно, 15 років як наша компанія воює на паперовому ринку України! Коли творча група обговорювала концепцію проведення заходів, думки співпали – зліт повинен пройти в КОЗАЦЬКОМУ СТИЛІ!

Що означає відсвяткувати День Народження в етно-стилі? По-перше, попросити ведучу вечора виконати роль Солохи, по-друге, домовитися з баяністом (яке народне свято без баяна), по-третє, запросити народний хор (для чого баян, якщо не лунають радісні українські пісні), по-четверте, накрити стіл «по-нашому» (не місце на столі козацькому бусурманським напоям), по-п’яте, відірватися по повній в веселій компанії своїх колег.

Філіали (курені) підготували оригінальні привітання, особливо хочеться відмітити виступи Запорізьких, Київських і Дніпропетровських козаків.

Ми дізналися: як було написано відомого міста турецькому султанові, де заховані скарби Полуботька, як запорожці папером торгували тощо…

Майже пташка чайка над Азовським морем промайнули три дні, проте як говорить народна мудрість : «Час козаку відпочивати і час папір продавати!»

Хочеться висловити басурманський респект і москальському поважуху курівництву б/в «Приморська Галатея» за теплий прийом, ведучій святкового вечора Надії та її музичній команді за чудову організацію заходу, всім працівникам компанії «Інтерпап» за активну участь в розважальних і спортивних програмах.

Як кажуть, БУДЬМО, КОЗАЧЕ!

kozaki na korporative

 

« Веселий пасхальний ярмарок
Випускний на Планеті добра »