Веселий пасхальний ярмарок 22 квітня 2011, 11:28

У дітей повинен бути свій Бог. Славний, добрий Богинятко!

                                                                                       (Сашко, 8 років)

 

Колодязь із прищепок, дерева з бісеру, картини з кісточок, підсвічники, розписані вручну, це і багато-багато іншого можна було придбати сьогодні на «Веселому пасхальному ярмарку», що проходив в офісі компанії «Інтерпап» за адресою :м.Дніпропетровськ, вул.. Мечникова, 8/807.

Ідея проведення заходу народилась під час гостювання у наших друзів з Дитячого будинку №1. Ми звернулись із пропозицією до дівчаток і хлопчиків виготовити оригінальні поробки, самостійно визначити їх вартість, а покупцями будуть працівники нашого офісу. Діти охоче прийняли пропозицією. Результат перевершив наші сподівання! Ми, звичайно, і раніше бачили роботи дітей, захоплювались їх оригінальністю, проте не думали, що може бути така кількість цілком не схожих одна на одну поробок.

Працівники нашої компанії не встигали торгуватися з маленькими продавцями. Товар, як говориться, улітав! Здавалось, ще трохи і ярмарок перетвориться на аукціон. Ось що позначає працюють професіонали – 15 хвилин і прилавок порожній.

Адже головний секрет вдалих продажів – це не низька ціна, а унікальність пропозиції!

Хочеться подякувати дітям за їх чудові поробки, а також висловити особливу подяку викладачам і керівництву Дитячого будинку №1 за їх турботу про найменших мешканців нашого міста, ну і, звичайно, привітати всіх з наступним святом Пасхи!

 

veselaya yarmarka

« Новинка!
Як козаки корпоратив святкували »