роZOOMна упаковка 1 лютого 2016, 16:47

Покупці часто ставлять запитання з приводу дати виробництва паперу тм "ZOOM". Раніше, на цей випадок, у нас було заготовлено двi стандартни відповіді:
- Ми рекомендували роздрукувати пачку, переконатися, що є якийсь код, розшифрувавши який, а це підвладне тільки мудрим шифрувальником заводу "Storа Enso", можна отримати інформацію про дату виробництва продукції.
- Просили звернути увагу на маркування ISO 9706, яка передбачає відповідність продукції такому  поняттю, як архівне зберігання на довгі, довгі літа ...;
    Все було нормально, відповіді працювали як швейцарський годинник, але сьогодні клієнтам надається цього мало. Напевно економіко-політична ситуація дня сьогоднішнього накладають певний відбиток на свідомість кінцевого споживача.
    Тому, ми звернулися до виробника паперу "ZOOM" компанії "Stora Enso" з проханням розкрити великий фінський секрет- сенс цифровий комбінації, яка знаходиться всередині "іZOOMітельной упаковки".
    Згадуючи мудрість життєву, яка говорить, що краще один раз побачити ... виникла ідея поділитися секретною інформацію з нашими клієнтами у виглядi наочного плаката.

 Сподіваємося, що дана інформація буде вам корисна ! Удачi в бізнесі!

« Вiтаємо!
Вітаємо! »