Тепер є ВІН - "ММ"КАРТОН! 19 листопада 2014, 12:20

 

   Шановні покупці і відвідувачі нашого сайту, раді повідомити Вам про підписання довгострокового контракту з найбільшим в світі виробником макулатурного картону компанією"Mayer Melnhof Group" (Словенія). Концерн "Mayer Melnhof Group" є найбільшим в Європі виробником картонної упаковки. Щорічно компанія виробляє більше 1.6 мільйона тонн картону. На даний момент концерн об'єднує 7 фабрик в 4 країнах Європи, загальна виробнича потужність яких налічує 9 картонодельных машин. Компанія постійно модернізує свої заводи, інвестуючи в новітні технології та обладнання.

Головний принцип компанії "Mayer Melnhof Group" - виробництво високоякісної продукції, яка задовольняє вимогам споживача і відповідає європейським стандартам.

Асортиментний ряд представлений наступними видами продукції:

EXELENT TOP GC2 - картон з первинних волокон тришаровим мелованием лицьового боку і легкомелованным обігом, володіє хорошими показниками білизни, гладкості і жорсткості. Застосовується для високоякісної повнокольорової упаковки будь-якої складності і різних висококласних графічних робіт.

KROMOPAK GC2 -  картон з первинних волокон тришаровим мелованием лицьового боку і легкомелованным оборотом, що дозволяє наносити високоякісний повноколірний друк з обох сторін. Застосовується для високоякісної повнокольорової упаковки будь-якої складності і різних графічних робіт.

BELPAK GT2-макулатурний картон крейдований з білою зворотною стороною має високі показники товщини і жорсткості, що володіє хорошими друкованими властивостями, застосовується для презентабельною недорогий упаковки, виготовлення обкладинок, плакатів і календарів.

GRAFOPAK KRAFT GT4 - макулатурний картон з крафт обігом. Має вищі показники жорсткості і стійкості до механічних впливів і високої вологості.Ідеальний для упаковки продукції зі складними умовами зберігання та транспортування.Чудово підходить для верхніх шарів високоякісної гофро-упаковки.Елегантно виглядає для упаковки кондитерських та лікеро-горілчаних виробів.

GRAFOPAK GD2 - макулатурний картон крейдований має високі показники товщини і жорсткості, що володіє хорошими друкованими властивостями , займає середній ціновий сегмент.

MULTICOLOR SPEZIAL GD3-макулатурний картон крейдований класу GD-3 має стабільні показники якості, застосовується для недорогої якісної упаковки.

« Вони захищають Батькiвщину!
Новий день з чистого аркуша! »