Підсумки акції «Паперовий мундиаль» 15 липня 2010, 15:10

Чемпіонат світу закінчився, отож настав час проводити підсумки акції «Паперовий мундиаль». Для когось чемпіонат був нещасним, для когось – удачним. Цілий місяць ми жваво обговорювали кожен матч, обурювались жовто-червоним судейством  й з нетерпінням очікували на наступний прогноз восьминога Пауля і нарешті фінал… Наступного футбольного шоу мундиального формату доведеться чекати цілих чотири роки…

Отже, акція: нагадуємо, щоб стати її учасником, необхідно було зробити закупку на суму не менше 6000 грн, заповнити купон (вказавши фіналістів й рахунок фінального матчу) й уважно слідкувати за футбольними баталіями на зелених полях ПАР, гордо сидячи  навпроти голубого екрана, відклавши на місяць розв’язання архіважливих робочих питань й залишивши на потім домашні справи.

101 компанія прийняла участь в акції «Паперовий мундиаль». Рейтинг популярності команд згідно ваших прогнозів : Бразилія – 25 %, Іспанія – 19%, Англія – 13%, Аргентина – 13%, Німеччина – 10%, Італія – 8%, Голандія – 5%, Португалія – 4%, Франція – 2%, США – 1%.

20% учасників поставили на пару фіналістів Бразилія – Іспанія, причому в 10 варіантах кубок в руках Бразилії, а в 10 – чемпіоном світу стає збірна Іспанії. Але футбол є футбол, за що ми його і любимо.

Під чуйним керівництвом товариша Йозефа Блаттера на першому «чорному» чемпіонаті здійснився «білий» фінальний матч у виконанні збірних Іспанії та Голандії (1:0).

Наші вітання переможцям акції:

ПП «Городецький» (м. Краматорськ),

ПП «Муса Джан» (м. Одеса),

ПП «Пічкур» (м. Мелітополь).

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ  - СЕРТИФІКАТ НА СУМУ 1000 ГРН ТА ВЕЛИЧЕЗНИЙ РЕСПЕКТ  клуба футбольних фанатів компанії «Інтерпап» отримала компанія  «Скай форт» (м. Київ), яка відгадала не тільки пару фіналістів, але й рахунок фінального матчу!!!

Віват переможцям і велика подяка всім за активну участь!

 

itogi akcii mundial

« Новинка!
Конкурс «Пригоди Буміка» »