Оксамитовий сезон в Ялті 23 вересня 2011, 10:15

Я так хочу,
Щоб літо не закінчувалось,
Щоб воно за мною мчалось,
За мною услід….

Три щасливих дні було у мене…(хоча це слова з іншої пісні, проте саме так хочеться сказати після відвідування одного заходу).

Наші клієнти, компанія «Укроптторг» (м.Одеса), запропонували свом покупцям придбати з 1.06.11 по 31.08.11 канцелярсько-паперову продукцію на суму 150 000,00 грн., а в якості винагороди провести три «оксамитових дні» в вересневій Ялті.

Канцелярські компанії одеського регіону із зацікавленістю поставились до даної пропозиції з романтичною назвою «Оксамитовий сезон у Ялті».

16 вересня представники 50 фірм приїхали на Південний берег Криму. На конференції були підбиті підсумки літнього сезону 2011. Учасникам була надана можливість обговорити проблемні питання з представниками компаній імпортерів, які виступили спонсорами даного проекту.

Прекрасний парк пансіонату «Айвазовський», дегустаційний зал заводу Масандра, водна екскурсія Балаклавою, купання з дельфінами в морі і, звичайно, красуня Ай-Петрі не залишили байдужими навіть найвибагливіших клієнтів. І ми там були, мед-пиво пили…

Хочеться подякувати креативному колективу компанії «Укроптторг» за чудово організований захід та побажати працівникам творчого натхнення!

yalta 2011

 

 

« Випускний на Планеті добра
Календар 2012 »