Новинка! 11 квітня 2011, 11:40

Шановні партнери!

Компанія Інтерпап пропонує офісний папір ZOOM виробництва концерну «Stora Enzo» (Фінляндія).

ZOOM (білизна – 150%, яскравість  - 95%) – універсальний папір для чорно-білого високошвидкісного копіювання, великих об’ємів друку. Може використовуватися для двостороннього копіювання і в факсимільних апаратах, забезпечує високі показники стабільності чорно-білого друку.

ZOOM EXTRA (білизна – 168%, яскравість – 97%) – багатофункціональний папір для багатотиражного, високошвидкісного й двостороннього кольорового або чорно-білого копіювання або друку, може використовуватися у факсимільних апаратах.

ZOOM IMAGE (білизна – 168%, яскравість – 102%) – папір вищої якості для рекомендаційних документів, високошвидкісного кольорового копіювання та друку, ідеально підходить для використання в кольорових і чорно-білих лазерних і струменевих принтерах, копіювальних машинах, факсимільних апаратах.

Простота, доступність, впізнавання і в той же час зовнішня привабливість – відмінні особливості амбалата паперів ZOOM. При розміщені пачки сімейства ZOOM на полицях магазину, назва паперу легко читається не тільки у вертикальному, а й в горизонтальному положенні.

На чільній стороні пачки ви можете знайти екологічні позначки Nordic Swan Label, PEFC і логотип технології Color Lok.

Nordic Swan Label (Білий Лебідь) – позначає дотримання дуже жорстких екологічних норм і вимог до якості продукту під час виробництва.

PEFC (Program for the Endorsement of forest Certification) – міжнародна система сертифікації лісового господарства й торгівлі деревиною.

Color Lok – використання у виробництві цієї технології забезпечує під час друку документів додаткову яскравість і контрастність зображення, а також швидке висихання чорнил.

«Швидкість та легкість друку!» - концепт торгової марки ZOOM.

 

new zoom

 

« 10 цікавих фактів про папір
Веселий пасхальний ярмарок »