КорпоАКТИВНИЙ тренінг 23 вересня 2013, 13:18

          Вчитися, вчитися і ще раз вчитися, говорив вождь світового пролетаріату будівельникам комунізму. Пройшли роки вождь пішов в інший світ, будівництво комунізму залишилася у вигляді проектної документації, а ось триразове побажання вчитися впевнений буде актуальним у всі часи і при будь-якій владі!

        Співробітники відділу збуту нашої компанії вирішили не засиджуватися в офісних кріслах, а озброївшись шкільної зошитом і корпоративної ручкою відвідали тренінг «Активні продажі» Олександра Соколова. Звичайно, у багатьох з наших менеджерів за плечима величезний досвід роботи в продажах і кожному є що розповісти, але вчитися, як кажуть, ніколи не пізно. Робота з запереченнями, теорія презентації і переконання, концепції роботи з клієнтом-це і багато інше в захоплюючій і доступній формі було викладено на тренінгу. Закріпити отримані знання учасники могли в ігровій формі, зображуючи «упертого постачальника», «назойлевого продавця» або «шкідливого покупця».

       Хочеться сказати велике спасибі компанії «Результатор» ( м.Київ) за професійний підхід до організації тренінгу, а також побажати удачі і успіхів у бізнесі Соколову Олександру, за проведення навчальної програми на  високому рівні.

 

« Руслана Лоцман
10 років разом »