Від 2 до 4 років за поліетиленовий пакет! 17 квітня 2018, 12:20

Сьогодні сучасна людина споживає в рази більше, ніж його предки. Щороку обсяги споживання зростають, а разом ними зростає і кількість відходів. В даний час проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. Частина країн вже зробили певні кроки після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами, але в більшості, на жаль, ситуація не змінюється.

Два роки в Шрі-Ланці, три - в Індії, чотири - в Кенії. Це тюремні терміни за використання поліетиленових пакетів. Так що розвиваються рятуються від екологічної катастрофи.

Німеччина: утилізацію пакетів оплачують споживачі, а за збір і вторинну перероблення відповідають продавці і розповсюджувачі.


Ірландія: після підвищення ціни на пакети кількість використовуваних пакетів скоротилося на 94%. Зараз там застосовують «багаторазові» сумки з тканини.


США: в Сан-Франциско великі супермаркети і мережеві аптеки не використовують поліетиленові пакети. Гаваї стали першим штатом, який відмовився від використання поліетиленових пакетів.


Танзанія: штраф за виробництво, імпорт або продаж пластикових пакетів - 2000 доларів або рік в'язниці. Ввезення пластикових пакетів на Занзібар заборонений.


Англія:
вже восени 2004 року в Великобританії були запущені на ринок перші в світі біорозкладні пакети для хліба. Новий матеріал, з якого виготовляються пакети, протягом чотирьох років повністю розкладається на вуглекислий газ і воду.


Жителі Великобританії домовилися по можливості використовувати продуктові пакети з сировини, що підлягає вторинній переробці. Так, два роки тому підприємниця з графства Девон Ребекка Хоккінг переконала власників 43 магазинів перейти на багаторазові тканинні сумки для своїх покупців. В кінці минулого року прем'єр-міністр Джордж Гордон Браун закликав всі британські магазини замінити шкідливі пластикові пакети на паперові. Магазини Marks and Spencer припинила безкоштовну видачу пакетів. Гроші від продажу пакетів компанія перераховує на створення нових міських парків і садів.Таже популярна і соціальна реклама: покупців на вході в магазин зустрічає плакат: «Приходьте до нас зі своїм пакетом або сумкою! Задля захисту навколишнього середовища ». Шість з десяти англійських споживачів вважають, що продукти необхідно упаковувати тільки в біологічне пакування.


Китай: з 1 червня 2008 року заборонено виробляти, продавати та використовувати поліетиленові пакети з товщиною плівки менш як 0,025 мм.


Італія: з 1 січня 2011 року в країні заборонено використання поліетиленових пакетів. Тепер для придбаного товару покупці повинні мати сумки багаторазового використання або паперові пакети.


Сінгапур, Бангладеш, Тайвань: введена повна заборона на використання поліетиленових пакетів з 2003 року через численні випадків затикання каналізації та перекриття річище річок, що призводять до повеней ..

Майже кожен шматочок пластика, до сих пір існує. Часом здається, що від однієї людини мало, що залежить ... Але віддаючи перевагу багаторазовим сумкам з натуральних матеріалів або паперовим пакетам, ви внесете значний внесок в екологію і зниження «поліетиленової чуми».

Екологія життя в наших руках. Природа за це скаже нам спасибі!

За матеріалами сайту: www.sbo-paper.ru

« Дефіцит целюлози
Пляшка з паперу! »