Папір - кращий інструмент в процесі навчання в США 1 вересня 2016, 17:18

Недавнє дослідження показало, що папір дуже улюблений і часто використовуваний американцями інструмент в процесі навчання.

У процесі підготовки другого щорічного звіту, має назву «Папір і успішне навчання. Знову в школу », було опитано 4300 американських студентів, батьків учнів та викладачів. Отримані результати доводять, що, незважаючи на засилля гаджетів, папір і раніше залишається провідним засобом навчання як в класі, так і за його межами.

82% студентів коледжу повідомили, що в процесі підготовки до іспитів користуються папером завжди, або дуже часто (+ 7% в порівнянні з минулим роком).

64% вчителів стверджують, що дошкільнята і школярі до 12 років краще засвоюють інформацію, читаючи її з листа.

Також дослідження показало, що 74% підлітків вважають папір важливим інструментом при виконанні домашнього завдання, підготовці до іспитів або презентацій, вони часто роблять рукописні замітки, або, наприклад, картки при підготовці до тестів.

57% батьків стверджують, що їхні діти краще запам'ятовують матеріал, якщо вони записують його на папері, це на 3% більше, ніж в минулому році.

Др. Даніель Оппенгеймер, професор маркетингу і психології в Каліфорнійському Університеті, автор дослідження дійшла висновку: «Не дивлячись на всі переваги цифрових медіа, все більше число досліджень показує, що для деяких освітніх цілей найкращим чином, все-таки, підходить звичайна ручка, і папір». «Рукописні нотатки, наприклад, вимагають від студента реального включення в процес. Найчастіше студент насправді думає про матеріал, а не просто записує, і цей спосіб навчання і роботи над матеріалом найбільш ефективний », - додає він.
У доповіді також наголошується, що папір є певним додатковим засобом комунікації між вчителем та учнем. Більшість викладачів (55%) вважають, що при перевірці, наприклад, домашнього завдання, виникає зворотний зв'язок, так як можна вносити позначки і коментарі до виконаної роботи. 35% стверджує, що це також допомагає налагоджувати і розвивати взаємини.


Ще пара цікавих фактів:

    
43% батьків (+ 5% в порівнянні з минулим роком, але, на жаль, поки що навіть не кожен другий) читають своїм дітям книжку на ніч.
    
Педагоги коледжів погоджуються з тим, що в класі папір краще лептопа, а 8 з 10 (82%) також можуть назвати причину, по якій лептоп взагалі можна заборонити приносити в клас.

Джерело: SBO-PAPER.RU

« Європейська ЦПП. Ключові показники
Stora Enso святкує ювілей! »