Sappi Europe перегляне ціни на початку 2022 року. 3 лютого 2022, 13:29

Sappi Europe проінформувала клієнтів, що поточні проблеми, пов'язані з безпрецедентно високими тарифами на енергію, змушують компанію переглянути ціни на продукцію на початку 2022 року.

За словами виробника, зростання витрат на енергію (до того ж до значного зростання цін на сировину і логістику), що триває, стало проблемою не тільки для Sappi, але і для всієї галузі. Щоб зберегти життєздатність виробництв і зберегти весь ланцюжок постачання, Sappi змушена перекласти додаткові витрати на замовників своєї продукції.

 Ціни збільшаться на 10-25% залежно від виду продукції. Підвищення буде реалізовано пізніше початку лютого 2022 року. Ці націнки будуть додані до вже оголошених та реалізованих у січні підвищення.

Паралельно Sappi продовжить аналіз життєздатності своїх активів. Виробник не виключає зупинки виробництв, якщо цього вимагатиме ситуація.

У Sappi називають "обставини надзвичайно важкими" і заявляють, що компанія "зберігає відданість ефективному управлінню своїм бізнесом, підтримці галузі та якісному обслуговуванню своїх клієнтів".

Sappi закликає Європейський Союз та владні органи структурно боротися з нестабільною ситуацією на енергетичних ринках, т.к. Нині під загрозою опинилося майбутнє європейської промисловості.

За матеріалами: www. sbo-paper.ru

« Існування вітчизняної паперової книги під загрозою
Світ відмовляється від російської деревини »